FC Viikingit järjestää Kevätfestivaalit 11.-12.5.2024 Helsingin Vuosaaressa.
EARLY BIRD TARJOUS:
-31.12.2023 ASTI 90E / PELIRYHMÄ (EI SISÄLLÄ RYHMÄALENNUSTA)
PÄIVITYS: 17.11.2023 Suuren kysynnän vuoksi myös -2014 poikien ja tyttöjen 8vs8 sarjat lisätty sunnuntaille 12.5. Näihin ennakkohinta 120e/peliryhmä! Pelejä tulee yhteensä 4 kpl(3 alkulohkon peliä + 1 sijoitusottelu), peliaika 1x25min. Sarjojensa kolmelle ensimmäiselle joukkueelle mitalit ja pokaalit.
Turnauksessa on useita sarjoja, joten kaikille löytyy sopiva taso pelata. Kevätfestivaalit tarjoaa osallistuville upeat olosuhteet pelata maailman suosituinta lajia sekä katsojille upean perhetapahtuman. Alueella on reilusti ilmaista pysäköintitilaa, sekä se on kävelymatkan päässä metrolta. Turnauksessa teitä palvelee seuramme juniorijoukkueiden laadukas buffa.
Joukkueille turnauksen hinta on 110e/peliryhmä. Jokaisesta saman seuran joukkueesta samaan sarjaan eri tasolle saa 10€ alennuksen.
Kaikissa sarjoissa peliaika on 1x15 minuuttia ja otteluita tulee yhteensä viisi. Kaikki sarjat ovat muodossa 5vs5.
Meillä on reilusti tilaa lämmitellä sekä otteluohjelma pidetään tiiviinä.
Huomioimme pidemmän matkan päästä osallistujat otteluohjelmassamme.
Kaikki osallistujat palkitaan osallistumismitalein. (max 10 kpl per ryhmä)
Lauantaina 11.5 pelataan:
-P9 (2015) Eliitti, Kilpa, Haaste, Harraste (5vs5)
-P8 (2016) Eliitti, Kilpa, Haaste, Harraste (5vs5)
Sunnuntaina 12.5 pelataan:
-P7 (2017) Kilpa, Haaste, Harraste (5vs5)
-TP6 (2018) Enemmän pelanneet, vähemmän pelanneet (5vs5)
-T9 (2015) Taso 1, Taso 2 (5vs5)
-P10 (2014) 5vs5 Aloittelijat
-P10 (2014) Kilpa (8vs8)
-P10 (2014) Haaste (8vs8)
-P10 (2014) Harraste (8vs8)
P10 (2014) Haaste/Harraste (8vs)
-T10 (2014) Taso 1 (8vs8)
-T10 (2014) Taso 2 (8vs8)
-T7-8 (2016-2017)
Kysymykset: mikael.virta@fcviikingit.com
Turnaushistoria:
https://kevatfestivaalit2023.torneopal.fi/
https://kevatfestivaalit2022.torneopal.fi/taso/ilmoittautuneet.php
PERUUTUSEHDOT:
- Peruutus on mahdollista tehdä 2kk ennen turnauksen alkamista. Tämän jälkeen turnauksen varausmaksua ei palauteta.
- Peruuttamattomasta turnauksesta laskutamme koko osallistumismaksun
Vastuu: FC Vikingit ei ole takaisinmaksu vastuussa eikä myöskään vastuussa taloudellisesta tappiosta, joka voi syntyä tapahtumista jotka ovat FC Viikinkien kontrollin ulkopuolella (force majeure).
- NroSarjaSarjaKenttäKotiVieras
- La 11.5.2024
- 11.5.
- 401P8HRP8 Harraste (2016)Columbus TN1AHJK/
Kantsu Keltavalkoinen 08:30VJS/Myyrmäki valkoinen - 402P8HRP8 Harraste (2016)Columbus TN1BKeiKa/
punainen 08:30SAPA/vihreä - 403P8HRP8 Harraste (2016)Columbus TN1CKulps/
Valkoinen 08:30PuiU/Punainen - 131P9KP9 Kilpa (2015)Heteniitty TN A1HJK/
Kantsu Sinivalkoinen 08:30VJS/punainen 4 - 132P9KP9 Kilpa (2015)Heteniitty TN A2Kasiysi/
WHITE 08:30PuiU/sininen - 133P9KP9 Kilpa (2015)Heteniitty TN A3KOPSE/
Vihreä 08:30HooGee/sininen - 149P9HP9 Haaste (2015)Heteniitty TN A4TiPS/
Vihreä 08:30EPS/Harmaa C - 388P8HRP8 Harraste (2016)Kartano TN2BPonnistus/
Punainen 08:30RaKe/Vihreä - 387P8HRP8 Harraste (2016)Kartano TN2AHJK/
East Keltainen 08:30Valtti/Oranssi - 386P8HRP8 Harraste (2016)Kartano TN2CFC Viikingit/
Sininen 2 08:30KOPSE/Vihreä - 371P8HRP8 Harraste (2016)Kartano TN3AFC Honka/
Vihreä 1 08:30KeiKa/vihreä - 372P8HRP8 Harraste (2016)Kartano TN3BFC Viikingit/
Sininen 1 08:30RaKe/Keltainen - 373P8HRP8 Harraste (2016)Kartano TN3CFCFJ/
4 08:30HJK/Kantsu Keltainen - 404P8HRP8 Harraste (2016)Columbus TN1ASAPA/
vihreä 08:50HJK/Kantsu Keltavalkoinen - 405P8HRP8 Harraste (2016)Columbus TN1BPuiU/
Punainen 08:50KeiKa/punainen - 406P8HRP8 Harraste (2016)Columbus TN1CVJS/
Myyrmäki valkoinen 08:50Kulps/Valkoinen - 134P9KP9 Kilpa (2015)Heteniitty TN A1PuiU/
sininen 08:50HJK/Kantsu Sinivalkoinen - 135P9KP9 Kilpa (2015)Heteniitty TN A2HooGee/
sininen 08:50Kasiysi/WHITE - 136P9KP9 Kilpa (2015)Heteniitty TN A3VJS/
punainen 4 08:50KOPSE/Vihreä - 150P9HP9 Haaste (2015)Heteniitty TN A4Kasiysi/
BLACK 08:50FC Kontu/Sinivalkoinen - 391P8HRP8 Harraste (2016)Kartano TN2BKOPSE/
Vihreä 08:50Ponnistus/Punainen - 390P8HRP8 Harraste (2016)Kartano TN2ARaKe/
Vihreä 08:50HJK/East Keltainen - 389P8HRP8 Harraste (2016)Kartano TN2CValtti/
Oranssi 08:50FC Viikingit/Sininen 2 - 374P8HRP8 Harraste (2016)Kartano TN3ARaKe/
Keltainen 08:50FC Honka/Vihreä 1 - 375P8HRP8 Harraste (2016)Kartano TN3BHJK/
Kantsu Keltainen 08:50FC Viikingit/Sininen 1 - 376P8HRP8 Harraste (2016)Kartano TN3CKeiKa/
vihreä 08:50FCFJ/4 - 221P9HRP9 Harraste (2015)Columbus TN1AFC Kontu/
Keltainen 09:10ViTa - 222P9HRP9 Harraste (2015)Columbus TN1BFC Viikingit/
Sininen 2 09:10Kasiysi/YELLO - 223P9HRP9 Harraste (2015)Columbus TN1CHJK/
Töölö Keltavalkoinen 09:10KOPSE/Musta - 146P9HP9 Haaste (2015)Heteniitty TN A1EPS/
Harmaa C 09:10HJK/Töölö Valkoinen - 147P9HP9 Haaste (2015)Heteniitty TN A2FC Kontu/
Sinivalkoinen 09:10TiPS/Vihreä - 148P9HP9 Haaste (2015)Heteniitty TN A3FC Viikingit/
Punainen 3 09:10Kasiysi/BLACK - 208P9HRP9 Harraste (2015)Kartano TN2BHJK/
Töölö Keltasininen 09:10Kulps/White - 207P9HRP9 Harraste (2015)Kartano TN2AFC Honka/
Valkoinen 2 09:10TiPS/Harmaa - 206P9HRP9 Harraste (2015)Kartano TN2CEPS/
Harmaa A 09:10VJS/Vantaankoski B - 191P9HRP9 Harraste (2015)Kartano TN3AAskU Pantterit/
punainen 09:10PuiU/valkoinen - 192P9HRP9 Harraste (2015)Kartano TN3BFC Honka/
Valkoinen 1 09:10HJK/Kantsu Keltainen - 193P9HRP9 Harraste (2015)Kartano TN3CFC Viikingit/
Sininen 1 09:10Kasiysi/ORANGE - 224P9HRP9 Harraste (2015)Columbus TN1AKasiysi/
YELLO 09:30FC Kontu/Keltainen - 225P9HRP9 Harraste (2015)Columbus TN1BKOPSE/
Musta 09:30FC Viikingit/Sininen 2 - 226P9HRP9 Harraste (2015)Columbus TN1CViTa09:30HJK/
Töölö Keltavalkoinen - 236P9HRP9 Harraste (2015)Heteniitty TN A1FC Kontu/
Vihreä 09:30PuiU/punainen - 237P9HRP9 Harraste (2015)Heteniitty TN A2FC KTP Juniorit09:30HooGee/
valkoinen - 238P9HRP9 Harraste (2015)Heteniitty TN A3FCFJ/
4 09:30HJK/Töölö Keltainen - 211P9HRP9 Harraste (2015)Kartano TN2BVJS/
Vantaankoski B 09:30HJK/Töölö Keltasininen - 210P9HRP9 Harraste (2015)Kartano TN2AKulps/
White 09:30FC Honka/Valkoinen 2 - 209P9HRP9 Harraste (2015)Kartano TN2CTiPS/
Harmaa 09:30EPS/Harmaa A - 194P9HRP9 Harraste (2015)Kartano TN3AHJK/
Kantsu Keltainen 09:30AskU Pantterit/punainen - 195P9HRP9 Harraste (2015)Kartano TN3BKasiysi/
ORANGE 09:30FC Honka/Valkoinen 1 - 196P9HRP9 Harraste (2015)Kartano TN3CPuiU/
valkoinen 09:30FC Viikingit/Sininen 1 - 116P9KP9 Kilpa (2015)Columbus TN1AFC KTP Juniorit/09:50LePa/
Vihreä - 117P9KP9 Kilpa (2015)Columbus TN1BFCFJ/
2 09:50TiPS/Valkoinen - 118P9KP9 Kilpa (2015)Columbus TN1CHJK/
East Valkoinen 09:50PPJ/Eira 2016 Sininen - 239P9HRP9 Harraste (2015)Heteniitty TN A1HooGee/
valkoinen 09:50FC Kontu/Vihreä - 240P9HRP9 Harraste (2015)Heteniitty TN A2HJK/
Töölö Keltainen 09:50FC KTP Juniorit - 241P9HRP9 Harraste (2015)Heteniitty TN A3PuiU/
punainen 09:50FCFJ/4 - 151P9HP9 Haaste (2015)Heteniitty TN A4HJK/
Töölö Valkoinen 09:50FC Viikingit/Punainen 3 - 103P9KP9 Kilpa (2015)Kartano TN2BPEPO/
Keltainen 09:50VJS/punainen 3 - 102P9KP9 Kilpa (2015)Kartano TN2AFC Honka/
Keltainen M 09:50FC KTP Juniorit - 101P9KP9 Kilpa (2015)Kartano TN2CFC Viikingit/
Punainen 2 09:50LePa/Sininen - 86P9KP9 Kilpa (2015)Kartano TN3AFC Honka/
Keltainen K 09:50TiPS/Musta - 87P9KP9 Kilpa (2015)Kartano TN3BFC Kontu/
Sininen 09:50Ilves/Keltavihreä - 88P9KP9 Kilpa (2015)Kartano TN3CHJK/
Töölö Sinivalkoinen 09:50SAPA/musta - 119P9KP9 Kilpa (2015)Columbus TN1ATiPS/
Valkoinen 10:10FC KTP Juniorit/ - 120P9KP9 Kilpa (2015)Columbus TN1BPPJ/
Eira 2016 Sininen 10:10FCFJ/2 - 121P9KP9 Kilpa (2015)Columbus TN1CLePa/
Vihreä 10:10HJK/East Valkoinen - 137P9KP9 Kilpa (2015)Heteniitty TN A1HJK/
Kantsu Sinivalkoinen 10:10HooGee/sininen - 138P9KP9 Kilpa (2015)Heteniitty TN A2Kasiysi/
WHITE 10:10KOPSE/Vihreä - 139P9KP9 Kilpa (2015)Heteniitty TN A3PuiU/
sininen 10:10VJS/punainen 4 - 152P9HP9 Haaste (2015)Heteniitty TN A4EPS/
Harmaa C 10:10Kasiysi/BLACK - 106P9KP9 Kilpa (2015)Kartano TN2BLePa/
Sininen 10:10PEPO/Keltainen - 105P9KP9 Kilpa (2015)Kartano TN2AVJS/
punainen 3 10:10FC Honka/Keltainen M - 104P9KP9 Kilpa (2015)Kartano TN2CFC KTP Juniorit10:10FC Viikingit/
Punainen 2 - 89P9KP9 Kilpa (2015)Kartano TN3AIlves/
Keltavihreä 10:10FC Honka/Keltainen K - 90P9KP9 Kilpa (2015)Kartano TN3BSAPA/
musta 10:10FC Kontu/Sininen - 91P9KP9 Kilpa (2015)Kartano TN3CTiPS/
Musta 10:10HJK/Töölö Sinivalkoinen - 407P8HRP8 Harraste (2016)Columbus TN1AHJK/
Kantsu Keltavalkoinen 10:30PuiU/Punainen - 408P8HRP8 Harraste (2016)Columbus TN1BKeiKa/
punainen 10:30Kulps/Valkoinen - 409P8HRP8 Harraste (2016)Columbus TN1CSAPA/
vihreä 10:30VJS/Myyrmäki valkoinen - 140P9KP9 Kilpa (2015)Heteniitty TN A1KOPSE/
Vihreä 10:30HJK/Kantsu Sinivalkoinen - 141P9KP9 Kilpa (2015)Heteniitty TN A2VJS/
punainen 4 10:30Kasiysi/WHITE - 142P9KP9 Kilpa (2015)Heteniitty TN A3HooGee/
sininen 10:30PuiU/sininen - 153P9HP9 Haaste (2015)Heteniitty TN A4FC Kontu/
Sinivalkoinen 10:30FC Viikingit/Punainen 3 - 394P8HRP8 Harraste (2016)Kartano TN2BValtti/
Oranssi 10:30KOPSE/Vihreä - 392P8HRP8 Harraste (2016)Kartano TN2AFC Viikingit/
Sininen 2 10:30RaKe/Vihreä - 393P8HRP8 Harraste (2016)Kartano TN2CHJK/
East Keltainen 10:30Ponnistus/Punainen - 377P8HRP8 Harraste (2016)Kartano TN3AFC Honka/
Vihreä 1 10:30HJK/Kantsu Keltainen - 378P8HRP8 Harraste (2016)Kartano TN3BFC Viikingit/
Sininen 1 10:30FCFJ/4 - 379P8HRP8 Harraste (2016)Kartano TN3CRaKe/
Keltainen 10:30KeiKa/vihreä - 154P9HP9 Haaste (2015)Heteniitty TN A4TiPS/
Vihreä 10:50HJK/Töölö Valkoinen - 227P9HRP9 Harraste (2015)Columbus TN1AFC Kontu/
Keltainen 10:55KOPSE/Musta - 228P9HRP9 Harraste (2015)Columbus TN1BFC Viikingit/
Sininen 2 10:55HJK/Töölö Keltavalkoinen - 229P9HRP9 Harraste (2015)Columbus TN1CKasiysi/
YELLO 10:55ViTa - 214P9HRP9 Harraste (2015)Kartano TN2BTiPS/
Harmaa 10:55VJS/Vantaankoski B - 213P9HRP9 Harraste (2015)Kartano TN2AFC Honka/
Valkoinen 2 10:55HJK/Töölö Keltasininen - 212P9HRP9 Harraste (2015)Kartano TN2CEPS/
Harmaa A 10:55Kulps/White - 197P9HRP9 Harraste (2015)Kartano TN3AAskU Pantterit/
punainen 10:55Kasiysi/ORANGE - 198P9HRP9 Harraste (2015)Kartano TN3BFC Honka/
Valkoinen 1 10:55FC Viikingit/Sininen 1 - 199P9HRP9 Harraste (2015)Kartano TN3CHJK/
Kantsu Keltainen 10:55PuiU/valkoinen - 242P9HRP9 Harraste (2015)Heteniitty TN A1FC Kontu/
Vihreä 11:00HJK/Töölö Keltainen - 243P9HRP9 Harraste (2015)Heteniitty TN A2FC KTP Juniorit11:00FCFJ/
4 - 244P9HRP9 Harraste (2015)Heteniitty TN A3HooGee/
valkoinen 11:00PuiU/punainen - 122P9KP9 Kilpa (2015)Columbus TN1AFC KTP Juniorit/11:15PPJ/
Eira 2016 Sininen - 123P9KP9 Kilpa (2015)Columbus TN1BFCFJ/
2 11:15HJK/East Valkoinen - 124P9KP9 Kilpa (2015)Columbus TN1CTiPS/
Valkoinen 11:15LePa/Vihreä - 109P9KP9 Kilpa (2015)Kartano TN2BFC KTP Juniorit11:15LePa/
Sininen - 108P9KP9 Kilpa (2015)Kartano TN2AFC Honka/
Keltainen M 11:15PEPO/Keltainen - 107P9KP9 Kilpa (2015)Kartano TN2CFC Viikingit/
Punainen 2 11:15VJS/punainen 3 - 92P9KP9 Kilpa (2015)Kartano TN3AFC Honka/
Keltainen K 11:15SAPA/musta - 93P9KP9 Kilpa (2015)Kartano TN3BFC Kontu/
Sininen 11:15HJK/Töölö Sinivalkoinen - 94P9KP9 Kilpa (2015)Kartano TN3CIlves/
Keltavihreä 11:15TiPS/Musta - 155P9HP9 Haaste (2015)Heteniitty TN A1FC Viikingit/
Punainen 3 11:20EPS/Harmaa C - 156P9HP9 Haaste (2015)Heteniitty TN A2HJK/
Töölö Valkoinen 11:20FC Kontu/Sinivalkoinen - 157P9HP9 Haaste (2015)Heteniitty TN A3Kasiysi/
BLACK 11:20TiPS/Vihreä - 143P9KP9 Kilpa (2015)Heteniitty TN A4HJK/
Kantsu Sinivalkoinen 11:25Kasiysi/WHITE - 410P8HRP8 Harraste (2016)Columbus TN1AKulps/
Valkoinen 11:35HJK/Kantsu Keltavalkoinen - 411P8HRP8 Harraste (2016)Columbus TN1BVJS/
Myyrmäki valkoinen 11:35KeiKa/punainen - 412P8HRP8 Harraste (2016)Columbus TN1CPuiU/
Punainen 11:35SAPA/vihreä - 397P8HRP8 Harraste (2016)Kartano TN2BRaKe/
Vihreä 11:35Valtti/Oranssi - 396P8HRP8 Harraste (2016)Kartano TN2AKOPSE/
Vihreä 11:35HJK/East Keltainen - 395P8HRP8 Harraste (2016)Kartano TN2CPonnistus/
Punainen 11:35FC Viikingit/Sininen 2 - 380P8HRP8 Harraste (2016)Kartano TN3AFCFJ/
4 11:35FC Honka/Vihreä 1 - 381P8HRP8 Harraste (2016)Kartano TN3BKeiKa/
vihreä 11:35FC Viikingit/Sininen 1 - 382P8HRP8 Harraste (2016)Kartano TN3CHJK/
Kantsu Keltainen 11:35RaKe/Keltainen - 245P9HRP9 Harraste (2015)Heteniitty TN A1FCFJ/
4 11:40FC Kontu/Vihreä - 246P9HRP9 Harraste (2015)Heteniitty TN A2PuiU/
punainen 11:40FC KTP Juniorit - 247P9HRP9 Harraste (2015)Heteniitty TN A3HJK/
Töölö Keltainen 11:40HooGee/valkoinen - 144P9KP9 Kilpa (2015)Heteniitty TN A4PuiU/
sininen 11:45KOPSE/Vihreä - 230P9HRP9 Harraste (2015)Columbus TN1AHJK/
Töölö Keltavalkoinen 11:55FC Kontu/Keltainen - 231P9HRP9 Harraste (2015)Columbus TN1BViTa11:55FC Viikingit/
Sininen 2 - 232P9HRP9 Harraste (2015)Columbus TN1CKOPSE/
Musta 11:55Kasiysi/YELLO - 217P9HRP9 Harraste (2015)Kartano TN2BKulps/
White 11:55TiPS/Harmaa - 216P9HRP9 Harraste (2015)Kartano TN2AVJS/
Vantaankoski B 11:55FC Honka/Valkoinen 2 - 215P9HRP9 Harraste (2015)Kartano TN2CHJK/
Töölö Keltasininen 11:55EPS/Harmaa A - 200P9HRP9 Harraste (2015)Kartano TN3AFC Viikingit/
Sininen 1 11:55AskU Pantterit/punainen - 201P9HRP9 Harraste (2015)Kartano TN3BPuiU/
valkoinen 11:55FC Honka/Valkoinen 1 - 202P9HRP9 Harraste (2015)Kartano TN3CKasiysi/
ORANGE 11:55HJK/Kantsu Keltainen - 158P9HP9 Haaste (2015)Heteniitty TN A1EPS/
Harmaa C 12:00FC Kontu/Sinivalkoinen - 159P9HP9 Haaste (2015)Heteniitty TN A2TiPS/
Vihreä 12:00FC Viikingit/Punainen 3 - 160P9HP9 Haaste (2015)Heteniitty TN A3Kasiysi/
BLACK 12:00HJK/Töölö Valkoinen - 145P9KP9 Kilpa (2015)Heteniitty TN A4HooGee/
sininen 12:05VJS/punainen 4 - 125P9KP9 Kilpa (2015)Columbus TN1AHJK/
East Valkoinen 12:15FC KTP Juniorit/ - 126P9KP9 Kilpa (2015)Columbus TN1BLePa/
Vihreä 12:15FCFJ/2 - 127P9KP9 Kilpa (2015)Columbus TN1CPPJ/
Eira 2016 Sininen 12:15TiPS/Valkoinen - 112P9KP9 Kilpa (2015)Kartano TN2BVJS/
punainen 3 12:15FC KTP Juniorit - 111P9KP9 Kilpa (2015)Kartano TN2ALePa/
Sininen 12:15FC Honka/Keltainen M - 110P9KP9 Kilpa (2015)Kartano TN2CPEPO/
Keltainen 12:15FC Viikingit/Punainen 2 - 95P9KP9 Kilpa (2015)Kartano TN3AHJK/
Töölö Sinivalkoinen 12:15FC Honka/Keltainen K - 96P9KP9 Kilpa (2015)Kartano TN3BTiPS/
Musta 12:15FC Kontu/Sininen - 97P9KP9 Kilpa (2015)Kartano TN3CSAPA/
musta 12:15Ilves/Keltavihreä - 161P9HP9 Haaste (2015)Heteniitty TN A1FC Kontu/
Valkoinen 12:20FC Kuusysi/Valkoinen - 162P9HP9 Haaste (2015)Heteniitty TN A2HJK/
Kantsu Valkoinen 12:20PEPO/Lila - 163P9HP9 Haaste (2015)Heteniitty TN A3HJK/
East Keltainen 12:20Kasiysi/GREEN - 248P9HRP9 Harraste (2015)Heteniitty TN A4FC Kontu/
Vihreä 12:25FC KTP Juniorit - 413P8HRP8 Harraste (2016)Columbus TN1AHJK/
Kantsu Keltavalkoinen 12:35KeiKa/punainen - 414P8HRP8 Harraste (2016)Columbus TN1BSAPA/
vihreä 12:35Kulps/Valkoinen - 415P8HRP8 Harraste (2016)Columbus TN1CPuiU/
Punainen 12:35VJS/Myyrmäki valkoinen - 400P8HRP8 Harraste (2016)Kartano TN2BRaKe/
Vihreä 12:35KOPSE/Vihreä - 399P8HRP8 Harraste (2016)Kartano TN2AValtti/
Oranssi 12:35Ponnistus/Punainen - 398P8HRP8 Harraste (2016)Kartano TN2CFC Viikingit/
Sininen 2 12:35HJK/East Keltainen - 383P8HRP8 Harraste (2016)Kartano TN3AFC Honka/
Vihreä 1 12:35FC Viikingit/Sininen 1 - 384P8HRP8 Harraste (2016)Kartano TN3BRaKe/
Keltainen 12:35FCFJ/4 - 385P8HRP8 Harraste (2016)Kartano TN3CHJK/
Kantsu Keltainen 12:35KeiKa/vihreä - 164P9HP9 Haaste (2015)Heteniitty TN A1PEPO/
Lila 12:40FC Kontu/Valkoinen - 165P9HP9 Haaste (2015)Heteniitty TN A2Kasiysi/
GREEN 12:40HJK/Kantsu Valkoinen - 166P9HP9 Haaste (2015)Heteniitty TN A3FC Kuusysi/
Valkoinen 12:40HJK/East Keltainen - 249P9HRP9 Harraste (2015)Heteniitty TN A4HooGee/
valkoinen 12:45FCFJ/4 - 233P9HRP9 Harraste (2015)Columbus TN1AFC Kontu/
Keltainen 12:55FC Viikingit/Sininen 2 - 234P9HRP9 Harraste (2015)Columbus TN1BKasiysi/
YELLO 12:55HJK/Töölö Keltavalkoinen - 235P9HRP9 Harraste (2015)Columbus TN1CKOPSE/
Musta 12:55ViTa - 220P9HRP9 Harraste (2015)Kartano TN2BKulps/
White 12:55VJS/Vantaankoski B - 219P9HRP9 Harraste (2015)Kartano TN2ATiPS/
Harmaa 12:55HJK/Töölö Keltasininen - 218P9HRP9 Harraste (2015)Kartano TN2CEPS/
Harmaa A 12:55FC Honka/Valkoinen 2 - 203P9HRP9 Harraste (2015)Kartano TN3AAskU Pantterit/
punainen 12:55FC Honka/Valkoinen 1 - 204P9HRP9 Harraste (2015)Kartano TN3BHJK/
Kantsu Keltainen 12:55FC Viikingit/Sininen 1 - 205P9HRP9 Harraste (2015)Kartano TN3CKasiysi/
ORANGE 12:55PuiU/valkoinen - 281P8KP8 Kilpa (2016)Heteniitty TN A1FC Reipas13:05SAPA/
musta - 282P8KP8 Kilpa (2016)Heteniitty TN A2FC Viikingit/
Punainen 2 13:05KeiKa/keltainen - 283P8KP8 Kilpa (2016)Heteniitty TN A3YIlves13:05Valtti/
Vihreä - 250P9HRP9 Harraste (2015)Heteniitty TN A4HJK/
Töölö Keltainen 13:05PuiU/punainen - 128P9KP9 Kilpa (2015)Columbus TN1AFC KTP Juniorit/13:15FCFJ/
2 - 129P9KP9 Kilpa (2015)Columbus TN1BTiPS/
Valkoinen 13:15HJK/East Valkoinen - 130P9KP9 Kilpa (2015)Columbus TN1CPPJ/
Eira 2016 Sininen 13:15LePa/Vihreä - 115P9KP9 Kilpa (2015)Kartano TN2BVJS/
punainen 3 13:15LePa/Sininen - 114P9KP9 Kilpa (2015)Kartano TN2AFC KTP Juniorit13:15PEPO/
Keltainen - 113P9KP9 Kilpa (2015)Kartano TN2CFC Viikingit/
Punainen 2 13:15FC Honka/Keltainen M - 98P9KP9 Kilpa (2015)Kartano TN3AFC Honka/
Keltainen K 13:15FC Kontu/Sininen - 99P9KP9 Kilpa (2015)Kartano TN3BIlves/
Keltavihreä 13:15HJK/Töölö Sinivalkoinen - 100P9KP9 Kilpa (2015)Kartano TN3CSAPA/
musta 13:15TiPS/Musta - 284P8KP8 Kilpa (2016)Heteniitty TN A1KeiKa/
keltainen 13:25FC Reipas - 285P8KP8 Kilpa (2016)Heteniitty TN A2Valtti/
Vihreä 13:25FC Viikingit/Punainen 2 - 286P8KP8 Kilpa (2016)Heteniitty TN A3SAPA/
musta 13:25YIlves - 636P9HP9 Haaste (2015)Heteniitty TN A4HooGee/
Sinivalkoinen 13:25FC KTP Juniorit - 71P9EP9 Eliitti (2015)Columbus TN1AHJK/
Töölö Sininen 13:40C/6 - 72P9EP9 Eliitti (2015)Columbus TN1BIlves/
Keltainen 13:40EPS/Punainen - 73P9EP9 Eliitti (2015)Columbus TN1CLePa/
Musta 13:40VJS/punainen 2 - 58P9EP9 Eliitti (2015)Kartano TN2BHJK/
East Sininen 13:40Kasiysi/RED - 57P9EP9 Eliitti (2015)Kartano TN2AFCFJ/
1 13:40PEPO/Violetti - 56P9EP9 Eliitti (2015)Kartano TN2CFC Kuusysi13:40EBK/
Siniset - 41P9EP9 Eliitti (2015)Kartano TN3AFC Honka/
Musta 13:40PEPO/Musta - 42P9EP9 Eliitti (2015)Kartano TN3BFC KTP Juniorit13:40HJK/
Kantsu Sininen - 43P9EP9 Eliitti (2015)Kartano TN3CFC Viikingit/
Punainen 1 13:40A/4 - 296P8KP8 Kilpa (2016)Heteniitty TN A1Ilves/
Keltainen 13:45Sibbo-Vargarna/SV - 297P8KP8 Kilpa (2016)Heteniitty TN A2FCFJ/
2 13:45VJS/Vantaankoski Punainen 1 - 298P8KP8 Kilpa (2016)Heteniitty TN A3HJK/
Kantsu Sininen 13:45Ponnistus/Musta - 74P9EP9 Eliitti (2015)Columbus TN1AEPS/
Punainen 14:00HJK/Töölö Sininen - 75P9EP9 Eliitti (2015)Columbus TN1BVJS/
punainen 2 14:00Ilves/Keltainen - 76P9EP9 Eliitti (2015)Columbus TN1CC/
6 14:00LePa/Musta - 637P9HP9 Haaste (2015)Heteniitty TN A4TiPS/
Hakunila Valkoinen 14:00D/3 - 61P9EP9 Eliitti (2015)Kartano TN2BEBK/
Siniset 14:00HJK/East Sininen - 60P9EP9 Eliitti (2015)Kartano TN2AKasiysi/
RED 14:00FCFJ/1 - 59P9EP9 Eliitti (2015)Kartano TN2CPEPO/
Violetti 14:00FC Kuusysi - 44P9EP9 Eliitti (2015)Kartano TN3AHJK/
Kantsu Sininen 14:00FC Honka/Musta - 45P9EP9 Eliitti (2015)Kartano TN3BA/
4 14:00FC KTP Juniorit - 46P9EP9 Eliitti (2015)Kartano TN3CPEPO/
Musta 14:00FC Viikingit/Punainen 1 - 299P8KP8 Kilpa (2016)Heteniitty TN A1VJS/
Vantaankoski Punainen 1 14:05Ilves/Keltainen - 300P8KP8 Kilpa (2016)Heteniitty TN A2Ponnistus/
Musta 14:05FCFJ/2 - 301P8KP8 Kilpa (2016)Heteniitty TN A3Sibbo-Vargarna/
SV 14:05HJK/Kantsu Sininen - 356P8HP8 Haaste (2016)Columbus TN1AFC Reipas/
Raita 14:20Valtti/Musta - 357P8HP8 Haaste (2016)Columbus TN1BPonnistus/
Valkoinen 14:20TPV/Punainen - 358P8HP8 Haaste (2016)Columbus TN1CRaKe/
Valkoinen 14:20Sibbo-Vargarna/GUL - 343P8HP8 Haaste (2016)Kartano TN2BIlves/
Vihreä 14:20KOPSE/Valkoinen - 342P8HP8 Haaste (2016)Kartano TN2AFC Viikingit/
Punainen 3 14:20VJS/Vantaankoski Valkoinen 1 - 341P8HP8 Haaste (2016)Kartano TN2CFC Reipas/
Musta 14:20KeiKa/musta - 326P8HP8 Haaste (2016)Kartano TN3AFC Reipas/
Oranssi 14:20KeiKa/sininen - 327P8HP8 Haaste (2016)Kartano TN3BFCFJ/
3 14:20VJS/Myyrmäki punainen - 328P8HP8 Haaste (2016)Kartano TN3CHJK/
Kantsu Valkoinen 14:20PuiU/Valkoinen - 168P9HP9 Haaste (2015)Heteniitty TN A1HJK/
Kantsu Valkoinen 14:30HJK/East Keltainen - 169P9HP9 Haaste (2015)Heteniitty TN A2PEPO/
Lila 14:30FC Kuusysi/Valkoinen - 167P9HP9 Haaste (2015)Heteniitty TN A3FC Kontu/
Valkoinen 14:30Kasiysi/GREEN - 359P8HP8 Haaste (2016)Columbus TN1ATPV/
Punainen 14:40FC Reipas/Raita - 360P8HP8 Haaste (2016)Columbus TN1BSibbo-Vargarna/
GUL 14:40Ponnistus/Valkoinen - 361P8HP8 Haaste (2016)Columbus TN1CValtti/
Musta 14:40RaKe/Valkoinen - 346P8HP8 Haaste (2016)Kartano TN2BKeiKa/
musta 14:40Ilves/Vihreä - 345P8HP8 Haaste (2016)Kartano TN2AKOPSE/
Valkoinen 14:40FC Viikingit/Punainen 3 - 344P8HP8 Haaste (2016)Kartano TN2CVJS/
Vantaankoski Valkoinen 1 14:40FC Reipas/Musta - 329P8HP8 Haaste (2016)Kartano TN3AVJS/
Myyrmäki punainen 14:40FC Reipas/Oranssi - 330P8HP8 Haaste (2016)Kartano TN3BPuiU/
Valkoinen 14:40FCFJ/3 - 331P8HP8 Haaste (2016)Kartano TN3CKeiKa/
sininen 14:40HJK/Kantsu Valkoinen - 287P8KP8 Kilpa (2016)Heteniitty TN A1FC Reipas14:50Valtti/
Vihreä - 288P8KP8 Kilpa (2016)Heteniitty TN A2FC Viikingit/
Punainen 2 14:50YIlves - 289P8KP8 Kilpa (2016)Heteniitty TN A3KeiKa/
keltainen 14:50SAPA/musta - 487P8EP8 Eliitti (2016)Columbus TN1AValtti/
Keltainen 15:00FC Viikingit/Punainen 1 - 488P8EP8 Eliitti (2016)Columbus TN1BPuiU/
Sininen 15:00FCFJ/1 - 489P8EP8 Eliitti (2016)Columbus TN1CPonnistus/
Sininen 15:00Ilves - 638P9HP9 Haaste (2015)Heteniitty TN A4D/
3 15:00HooGee/Sinivalkoinen - 313P8KP8 Kilpa (2016)Kartano TN2BPuiU/
Musta 15:00PPJ/Eira Valkoinen - 312P8KP8 Kilpa (2016)Kartano TN2AKOPSE/
Musta 15:00TPV - 311P8KP8 Kilpa (2016)Kartano TN2CHJK/
East Valkoinen 15:00VJS/Vantaankoski Punainen 2 - 176P9HP9 Haaste (2015)Kartano TN3AFCFJ/
3 15:00VJS/Vantaankoski A - 177P9HP9 Haaste (2015)Kartano TN3BHJK/
Töölö Valkosininen 15:00TiPS/Hopea - 178P9HP9 Haaste (2015)Kartano TN3CIlves/
Vihreä 15:00SAPA - 170P9HP9 Haaste (2015)Heteniitty TN A1HJK/
East Keltainen 15:10FC Kontu/Valkoinen - 171P9HP9 Haaste (2015)Heteniitty TN A2FC Kuusysi/
Valkoinen 15:10HJK/Kantsu Valkoinen - 172P9HP9 Haaste (2015)Heteniitty TN A3Kasiysi/
GREEN 15:10PEPO/Lila - 490P8EP8 Eliitti (2016)Columbus TN1AFC Viikingit/
Punainen 1 15:30PuiU/Sininen - 491P8EP8 Eliitti (2016)Columbus TN1BFCFJ/
1 15:30Ponnistus/Sininen - 492P8EP8 Eliitti (2016)Columbus TN1CIlves15:30HJK/
East Sininen - 302P8KP8 Kilpa (2016)Heteniitty TN A1Ilves/
Keltainen 15:30Ponnistus/Musta - 303P8KP8 Kilpa (2016)Heteniitty TN A2FCFJ/
2 15:30HJK/Kantsu Sininen - 304P8KP8 Kilpa (2016)Heteniitty TN A3VJS/
Vantaankoski Punainen 1 15:30Sibbo-Vargarna/SV - 639P9HP9 Haaste (2015)Heteniitty TN A4FC KTP Juniorit15:30TiPS/
Hakunila Valkoinen - 316P8KP8 Kilpa (2016)Kartano TN2BVJS/
Vantaankoski Punainen 2 15:30PuiU/Musta - 315P8KP8 Kilpa (2016)Kartano TN2APPJ/
Eira Valkoinen 15:30KOPSE/Musta - 314P8KP8 Kilpa (2016)Kartano TN2CTPV15:30HJK/
East Valkoinen - 179P9HP9 Haaste (2015)Kartano TN3ATiPS/
Hopea 15:30FCFJ/3 - 180P9HP9 Haaste (2015)Kartano TN3BSAPA15:30HJK/
Töölö Valkosininen - 181P9HP9 Haaste (2015)Kartano TN3CVJS/
Vantaankoski A 15:30Ilves/Vihreä - 77P9EP9 Eliitti (2015)Columbus TN1AHJK/
Töölö Sininen 15:50VJS/punainen 2 - 78P9EP9 Eliitti (2015)Columbus TN1BIlves/
Keltainen 15:50LePa/Musta - 79P9EP9 Eliitti (2015)Columbus TN1CEPS/
Punainen 15:50C/6 - 290P8KP8 Kilpa (2016)Heteniitty TN A1YIlves15:50FC Reipas
- 291P8KP8 Kilpa (2016)Heteniitty TN A2SAPA/
musta 15:50FC Viikingit/Punainen 2 - 292P8KP8 Kilpa (2016)Heteniitty TN A3Valtti/
Vihreä 15:50KeiKa/keltainen - 64P9EP9 Eliitti (2015)Kartano TN2BPEPO/
Violetti 15:50EBK/Siniset - 63P9EP9 Eliitti (2015)Kartano TN2AFCFJ/
1 15:50HJK/East Sininen - 62P9EP9 Eliitti (2015)Kartano TN2CFC Kuusysi15:50Kasiysi/
RED - 47P9EP9 Eliitti (2015)Kartano TN3AFC Honka/
Musta 15:50A/4 - 48P9EP9 Eliitti (2015)Kartano TN3BFC KTP Juniorit15:50FC Viikingit/
Punainen 1 - 49P9EP9 Eliitti (2015)Kartano TN3CHJK/
Kantsu Sininen 15:50PEPO/Musta - 640P9HP9 Haaste (2015)Heteniitty TN A4HooGee/
Sinivalkoinen 16:05TiPS/Hakunila Valkoinen - 362P8HP8 Haaste (2016)Columbus TN1AFC Reipas/
Raita 16:10Sibbo-Vargarna/GUL - 363P8HP8 Haaste (2016)Columbus TN1BPonnistus/
Valkoinen 16:10RaKe/Valkoinen - 364P8HP8 Haaste (2016)Columbus TN1CTPV/
Punainen 16:10Valtti/Musta - 173P9HP9 Haaste (2015)Heteniitty TN A1FC Kontu/
Valkoinen 16:10HJK/Kantsu Valkoinen - 174P9HP9 Haaste (2015)Heteniitty TN A2PEPO/
Lila 16:10HJK/East Keltainen - 175P9HP9 Haaste (2015)Heteniitty TN A3Kasiysi/
GREEN 16:10FC Kuusysi/Valkoinen - 349P8HP8 Haaste (2016)Kartano TN2BVJS/
Vantaankoski Valkoinen 1 16:10KeiKa/musta - 348P8HP8 Haaste (2016)Kartano TN2AFC Viikingit/
Punainen 3 16:10Ilves/Vihreä - 347P8HP8 Haaste (2016)Kartano TN2CFC Reipas/
Musta 16:10KOPSE/Valkoinen - 332P8HP8 Haaste (2016)Kartano TN3AFC Reipas/
Oranssi 16:10PuiU/Valkoinen - 333P8HP8 Haaste (2016)Kartano TN3BFCFJ/
3 16:10HJK/Kantsu Valkoinen - 334P8HP8 Haaste (2016)Kartano TN3CVJS/
Myyrmäki punainen 16:10KeiKa/sininen - 80P9EP9 Eliitti (2015)Columbus TN1ALePa/
Musta 16:30HJK/Töölö Sininen - 81P9EP9 Eliitti (2015)Columbus TN1BC/
6 16:30Ilves/Keltainen - 82P9EP9 Eliitti (2015)Columbus TN1CVJS/
punainen 2 16:30EPS/Punainen - 305P8KP8 Kilpa (2016)Heteniitty TN A1HJK/
Kantsu Sininen 16:30Ilves/Keltainen - 306P8KP8 Kilpa (2016)Heteniitty TN A2Sibbo-Vargarna/
SV 16:30FCFJ/2 - 307P8KP8 Kilpa (2016)Heteniitty TN A3Ponnistus/
Musta 16:30VJS/Vantaankoski Punainen 1 - 319P8KP8 Kilpa (2016)Kartano TN2BTPV16:30VJS/
Vantaankoski Punainen 2 - 318P8KP8 Kilpa (2016)Kartano TN2AKOPSE/
Musta 16:30PuiU/Musta - 317P8KP8 Kilpa (2016)Kartano TN2CHJK/
East Valkoinen 16:30PPJ/Eira Valkoinen - 182P9HP9 Haaste (2015)Kartano TN3AFCFJ/
3 16:30SAPA - 183P9HP9 Haaste (2015)Kartano TN3BHJK/
Töölö Valkosininen 16:30Ilves/Vihreä - 184P9HP9 Haaste (2015)Kartano TN3CTiPS/
Hopea 16:30VJS/Vantaankoski A - 641P9HP9 Haaste (2015)Heteniitty TN A4D/
3 16:35FC KTP Juniorit - 493P8EP8 Eliitti (2016)Columbus TN1APonnistus/
Sininen 16:50FC Viikingit/Punainen 1 - 494P8EP8 Eliitti (2016)Columbus TN1BHJK/
East Sininen 16:50FCFJ/1 - 495P8EP8 Eliitti (2016)Columbus TN1CPuiU/
Sininen 16:50Valtti/Keltainen - 293P8KP8 Kilpa (2016)Heteniitty TN A1FC Reipas16:50FC Viikingit/
Punainen 2 - 294P8KP8 Kilpa (2016)Heteniitty TN A2KeiKa/
keltainen 16:50YIlves - 295P8KP8 Kilpa (2016)Heteniitty TN A3Valtti/
Vihreä 16:50SAPA/musta - 67P9EP9 Eliitti (2015)Kartano TN2BKasiysi/
RED 16:50PEPO/Violetti - 66P9EP9 Eliitti (2015)Kartano TN2AEBK/
Siniset 16:50FCFJ/1 - 65P9EP9 Eliitti (2015)Kartano TN2CHJK/
East Sininen 16:50FC Kuusysi - 50P9EP9 Eliitti (2015)Kartano TN3AFC Viikingit/
Punainen 1 16:50FC Honka/Musta - 51P9EP9 Eliitti (2015)Kartano TN3BPEPO/
Musta 16:50FC KTP Juniorit - 52P9EP9 Eliitti (2015)Kartano TN3CA/
4 16:50HJK/Kantsu Sininen - 308P8KP8 Kilpa (2016)Heteniitty TN A1Ilves/
Keltainen 17:10FCFJ/2 - 309P8KP8 Kilpa (2016)Heteniitty TN A2VJS/
Vantaankoski Punainen 1 17:10HJK/Kantsu Sininen - 310P8KP8 Kilpa (2016)Heteniitty TN A3Ponnistus/
Musta 17:10Sibbo-Vargarna/SV - 365P8HP8 Haaste (2016)Columbus TN1ARaKe/
Valkoinen 17:15FC Reipas/Raita - 366P8HP8 Haaste (2016)Columbus TN1BValtti/
Musta 17:15Ponnistus/Valkoinen - 367P8HP8 Haaste (2016)Columbus TN1CSibbo-Vargarna/
GUL 17:15TPV/Punainen - 352P8HP8 Haaste (2016)Kartano TN2BKOPSE/
Valkoinen 17:15VJS/Vantaankoski Valkoinen 1 - 351P8HP8 Haaste (2016)Kartano TN2AKeiKa/
musta 17:15FC Viikingit/Punainen 3 - 350P8HP8 Haaste (2016)Kartano TN2CIlves/
Vihreä 17:15FC Reipas/Musta - 335P8HP8 Haaste (2016)Kartano TN3AHJK/
Kantsu Valkoinen 17:15FC Reipas/Oranssi - 336P8HP8 Haaste (2016)Kartano TN3BKeiKa/
sininen 17:15FCFJ/3 - 337P8HP8 Haaste (2016)Kartano TN3CPuiU/
Valkoinen 17:15VJS/Myyrmäki punainen - 496P8EP8 Eliitti (2016)Columbus TN1AFC Viikingit/
Punainen 1 17:35HJK/East Sininen - 497P8EP8 Eliitti (2016)Columbus TN1BFCFJ/
1 17:35Ilves - 498P8EP8 Eliitti (2016)Columbus TN1CValtti/
Keltainen 17:35Ponnistus/Sininen - 322P8KP8 Kilpa (2016)Kartano TN2BPPJ/
Eira Valkoinen 17:35TPV - 321P8KP8 Kilpa (2016)Kartano TN2AVJS/
Vantaankoski Punainen 2 17:35KOPSE/Musta - 320P8KP8 Kilpa (2016)Kartano TN2CPuiU/
Musta 17:35HJK/East Valkoinen - 185P9HP9 Haaste (2015)Kartano TN3AIlves/
Vihreä 17:35FCFJ/3 - 186P9HP9 Haaste (2015)Kartano TN3BVJS/
Vantaankoski A 17:35HJK/Töölö Valkosininen - 187P9HP9 Haaste (2015)Kartano TN3CSAPA17:35TiPS/
Hopea - 83P9EP9 Eliitti (2015)Columbus TN1AHJK/
Töölö Sininen 17:55Ilves/Keltainen - 84P9EP9 Eliitti (2015)Columbus TN1BEPS/
Punainen 17:55LePa/Musta - 85P9EP9 Eliitti (2015)Columbus TN1CVJS/
punainen 2 17:55C/6 - 70P9EP9 Eliitti (2015)Kartano TN2BKasiysi/
RED 17:55EBK/Siniset - 69P9EP9 Eliitti (2015)Kartano TN2APEPO/
Violetti 17:55HJK/East Sininen - 68P9EP9 Eliitti (2015)Kartano TN2CFC Kuusysi17:55FCFJ/
1 - 53P9EP9 Eliitti (2015)Kartano TN3AFC Honka/
Musta 17:55FC KTP Juniorit - 54P9EP9 Eliitti (2015)Kartano TN3BHJK/
Kantsu Sininen 17:55FC Viikingit/Punainen 1 - 55P9EP9 Eliitti (2015)Kartano TN3CA/
4 17:55PEPO/Musta - 368P8HP8 Haaste (2016)Columbus TN1AFC Reipas/
Raita 18:15Ponnistus/Valkoinen - 369P8HP8 Haaste (2016)Columbus TN1BTPV/
Punainen 18:15RaKe/Valkoinen - 370P8HP8 Haaste (2016)Columbus TN1CSibbo-Vargarna/
GUL 18:15Valtti/Musta - 355P8HP8 Haaste (2016)Kartano TN2BKOPSE/
Valkoinen 18:15KeiKa/musta - 354P8HP8 Haaste (2016)Kartano TN2AVJS/
Vantaankoski Valkoinen 1 18:15Ilves/Vihreä - 353P8HP8 Haaste (2016)Kartano TN2CFC Reipas/
Musta 18:15FC Viikingit/Punainen 3 - 338P8HP8 Haaste (2016)Kartano TN3AFC Reipas/
Oranssi 18:15FCFJ/3 - 339P8HP8 Haaste (2016)Kartano TN3BVJS/
Myyrmäki punainen 18:15HJK/Kantsu Valkoinen - 340P8HP8 Haaste (2016)Kartano TN3CPuiU/
Valkoinen 18:15KeiKa/sininen - 499P8EP8 Eliitti (2016)Columbus TN1AIlves18:35FC Viikingit/
Punainen 1 - 500P8EP8 Eliitti (2016)Columbus TN1BHJK/
East Sininen 18:35Valtti/Keltainen - 501P8EP8 Eliitti (2016)Columbus TN1CPonnistus/
Sininen 18:35PuiU/Sininen - 325P8KP8 Kilpa (2016)Kartano TN2BPPJ/
Eira Valkoinen 18:35VJS/Vantaankoski Punainen 2 - 324P8KP8 Kilpa (2016)Kartano TN2ATPV18:35PuiU/
Musta - 323P8KP8 Kilpa (2016)Kartano TN2CHJK/
East Valkoinen 18:35KOPSE/Musta - 188P9HP9 Haaste (2015)Kartano TN3AFCFJ/
3 18:35HJK/Töölö Valkosininen - 189P9HP9 Haaste (2015)Kartano TN3BTiPS/
Hopea 18:35Ilves/Vihreä - 190P9HP9 Haaste (2015)Kartano TN3CSAPA18:35VJS/
Vantaankoski A - 502P8EP8 Eliitti (2016)Columbus TN1AFC Viikingit/
Punainen 1 18:55FCFJ/1 - 503P8EP8 Eliitti (2016)Columbus TN1BValtti/
Keltainen 18:55Ilves - 504P8EP8 Eliitti (2016)Columbus TN1CPuiU/
Sininen 18:55HJK/East Sininen